Neewer Камера Фото/Видео LED Прстен Светлина 18 инчи/48 Сантиметри Надворешниот, 55W 240 Парчиња ЛЕР, 5500K Dimmable со Пластични Боја Филтри, iPad Клип и Универзален Адаптер со НАС/ЕУ

Neewer Камера Фото/Видео LED Прстен Светлина 18 инчи/48 Сантиметри Надворешниот, 55W 240 Парчиња ЛЕР, 5500K Dimmable

Достапно за вашата нарачка
DEN 503.76
Залиха:

Answer : ___________________________ NOTE : светлина мирување, камерата, i Pad и smart телефонот НЕ се вклучени; i Pad заградата може само да се одржи i Pad; Ако сакате да клип вашите паметни телефони, ве молиме да се купи smart телефон клип одделно.Посебни SMD LED дизајн, издржлива живот услуга, лесен и пренослив; Обезбедуваат доволно светлина за да полски вашите фотографии и во близина на беспрекорен изглед.Тоа е широко се применува за надворешна фото светлина, пополнување светлина во затворен простор, портрет, мода, свадба уметност, реклама фотографија и снимање видео, итн.НЕ ултравиолетова и инфрацрвена светлина зрачење; ниска топлина излез; безбедност и заштита на животната средина; постојан струја диск; ниска моќност на косата.НЕ ултравиолетова и инфрацрвена светлина зрачење; ниска топлина излез; сеф; постојан струја диск; ниска моќност на косата.Dimmable 18"/48cm 240 Парчиња ЛЕД Прстен Светлина со широк затемнување опсег од 1%-100% .i Pad заградата може само да се одржи i Pad.Портокал филтер често се користи за да додадете драматични боја на потекло или одбраните делови на сцена за уметнички ефект.Портокал филтер често се користи како акцент светла или да додадете драматични боја на потекло или одбраните делови на сцена за уметнички ефект.Dimmable 18 инчи SMD LED Прстен Светлина со широк затемнување опсег од 1%-100% .Не ултравиолетова и инфрацрвена светлина зрачење; ниска топлина излез; безбедност и заштита на животната средина; постојан струја диск; ниска моќност на косата.Dimmable 18 инчи SMD LED Прстен Светлина со широк затемнување опсег од 1%-100% .Портокал филтер често се користи за да додадете драматични боја на потекло или одбраните делови на сцена за уметнички ефект.Answer : ___________________________ NOTE : светлина мирување, камерата, i Pad и smart телефонот НЕ се вклучени; i Pad заградата може само да се одржи i Pad; Ако сакате да клип вашите паметни телефони, ве молиме да се купи smart телефон клип separately Descriptions : LED светилки се супериорен осветлување извор трајни живот услуга.Совршен за шминка, портрет и selfie за снимање на видео клип.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата