KUIDAMOS 2 парчиња 8мм месо тело Рутер Малку, Т Форма Дрво Мелничката Резен алат, Јазикот и Жлебот во Собата,Фиока за Заклучување Митра Рутер Битови,за Врати, Фиоки, Полиц

KUIDAMOS 2 парчиња 8мм месо тело Рутер Малку, Т Форма Дрво Мелничката Резен алат, Јазикот и Жлебот во Собата,Фиока

Достапно за вашата нарачка
DEN 498.96
Залиха:

Функција : 1. Се користи за моделирање на дрво линија, скалило парапет.2. Избрани висок квалитет YG6 легура да се направи на сечилото повеќе остар и издржливи.3. Топлина отпорни слој за да се спречи акумулација на дрво чипови, смоли, и bitumen.4. Силен челик тело со анти-провизиите дизајн.5. Работа со електрична рутер, гравирање машина, средување на машина, компјутер машина резба, вертикална средување на машина.Спецификација : Предмет Тип : Рутер Bit Material : YG6 легура машина главата, 45# јаглероден челик машина body Calabash Форма на Парапет Рутер Малку : Вкупна Должина : 90mm/3.54 in Shank Дијаметар : 8mm Blade Дијаметар : 41.3 mm/1.63 in Table Работ Потпирач Рутер Малку : Вкупна Должина : 69mm/2.72 in Shank Дијаметар : 8mm Blade дијаметар : 20mm/0.79 in Center Минимум Сечење Дијаметар : 69mm/2.72 in Package Листата : 2 x Рутер Малку.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата