садовите 50 Парчиња Златен Партија прибор за на маса Поставена на Маса Декорација Octagonal Пластична Плоча Свадба, Роденден Материјали Унисекс (Боја : A)

садовите 50 Парчиња Златен Партија прибор за на маса Поставена на Маса Декорација Octagonal Пластична Плоча Свадба,

Достапно за вашата нарачка
DEN 6974.88
Залиха:

Златна пластични плочи се направени од тешки-тежина пластични материјали за да се обезбеди дека нема да има несреќи, пукнатини и хаос за време на вашите активности.Елегантен дизајн : и глатки криви површина го прави овие octagona златна пластични плочи домот и пристојно.Златна сребрениот со прекрасни античкиот се справува додава допир на вашата трпезариска маса.Удобен и обновливи : користење на овие позлатени чинии може да го спаси вашиот чистење време.Можете да изберете да ги исфрли овие златна пластични садови директно со прибор за на маса, или да ги користите повторно по миење на рацете.Преку нивните разубавувањето, може да се направи монотоно трпезариска маса повеќе.Златна пластични садови е соодветен за вашата свадба, забава, роденден, банкет, денот на Благодарноста, Божиќ, празник, итн.Елегантна и безвременски dinnerware за оние посебни прилики кога ќе се облекуваат вашиот вечера маса до совршенство, а сепак секогаш се погодни за секојдневна употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата