Maxmoral 40pcs Прилагодливи Кабел Вратоврска самолепливи Планината База Жица Fixer Авто-Заклучување Стегач за Жица Менаџмент 2 Големини на Избрани Кабел Организатор Голем?

Maxmoral 40pcs Прилагодливи Кабел Вратоврска самолепливи Планината База Жица Fixer Авто-Заклучување Стегач за Жица

Достапно за вашата нарачка
DEN 972.00
Залиха:

Тип : 40pcs Прилагодливи самолепливи Кабел Вратоврска, вклучувајќи 20pcs големи димензии ACT22, 20pcs мали димензии ACT17. Функција : Помага да се организира сите кабел жици во место, ќе ви овозможи да се качи кабел снопови на ѕид, плафон или било која површина саканиот.Мулти-зачекори прилагодливи дизајн, може да се отвори и затвори лесно и брзо да додадете или отстраните кабли според вашиот жица големина. 2 Видови Монтажа Метод : Силна само-лепило подлога врз основа назад, може да се почитуваат било која површина брзо.Покрај тоа, исто така можете да користете шрафови за да го поправат кабел врски преку вграден во мали дупки.Примена : Главно се користи во PC случај внатрешни жица менаџмент, факултет жици, погоден за разни на кабли, како што се : Компјутер / ТВ кабли, печатач кабли, телефонски кабли, електрични кабли, USB кабли ИТН.Тип : Прилагодлив самолепливи Кабел Вратоврска Модел : ACT17 (Мали Димензии), ACT22 (Големи Димензии) Материјали : Најлон 66 Заштита од пожари Ниво : 94 V-2 Боја : Црна Функција : Помага да се организира сите кабел жици во место, ќе ви овозможи да се качи кабел снопови на ѕид, плафон или било која површина саканиот.Мулти-зачекори прилагодливи дизајн, може да се отвори и затвори лесно и брзо да додадете или отстраните кабли според вашиот жица големина. 2 Видови Монтажа Метод : Силна само-лепило подлога врз основа назад, може да се почитуваат било која површина брзо.Покрај тоа, исто така можете да користете шрафови за да го поправат кабел врски преку вграден во мали дупки.Примена : Главно се користи во PC случај внатрешни жица менаџмент, факултет жици, погоден за разни на кабли, како што се : Компјутер / ТВ кабли, печатач кабли, телефонски кабли, електрични кабли, USB кабли ИТН.Пакет се Вклучени : 20pcs Големи Димензии Прилагодливи самолепливи Кабел Вратоврска 20pcs Мали Димензии Прилагодливи самолепливи Кабел Вратоврска.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата