Arestle Куче, Мачка 3 во 1 Двојно Чаши Фидер Постави и 23.816 во застана на Работ на Силиконски Мат, Пет Анти-Задави Бавно се Јаде Сад, Анти-Истури Воскресна од Нерѓосувачки ?

Arestle Куче, Мачка 3 во 1 Двојно Чаши Фидер Постави и 23.816 во застана на Работ на Силиконски Мат, Пет Анти-Задави

Достапно за вашата нарачка
DEN 1766.40
Залиха:

❤ Ред со Сигурни Arestle изберете производи по внимателно проверете на квалитет и тестирање на функции, понуди безбедно, удобно и интересни за домашни Миленици. ❤ Анти-гушење Бавно се Јаде Сад Бавно фидер куче сад направи јадат подолго време, се промовира здрава исхрана, се приспособат на домашно милениче тежина, Анти-гушење, Стоп Надуеност и Стимулирање на интелигенција. ❤ Автоматско Вода за пиење Чаша со Варијабилна До Капак, Анти-Навлажни Устата, Спречување на Загадувачките Вода или Јавните Насекаде Тоа ќе рефил на вода во садот автоматски, 600 ML разумен вода волумен за 2-3 дена, и Лебдат До Капакот нема да направи миленичиња устата навлажни, спречување на животни' косата или валкани падне во вода, да ги задржи вода, чист и свеж подолго. ❤ Ред со Сигурни Arestle изберете производи по внимателно проверете на квалитет и тестирање на функции, понуди безбедно, удобно и интересни за домашни Миленици.ПП Пластични и Нерѓосувачки Челик Сад, BPA Free, Храна Одделение Силиконски Мат овозможи домашни миленици да се јаде безбедно, па дури и храна надвор од сад да мат.1" инчен 470 G; Екстра Големи Силиконски Мат : 60. ❤ Автоматско Вода за пиење Чаша со Варијабилна До Капак, Анти-Навлажни Устата, Спречување на Загадувачките Вода или Јавните Насекаде Тоа ќе рефил на вода во садот автоматски, 600 ML разумен вода волумен за 2-3 дена, и Лебдат До Капакот нема да направи миленичиња устата навлажни, Спречување на животни' косата или валкани падне во вода, да ги задржи вода, чист и свеж подолго. ❤ 9 MM застана на Работ Мат Анти-хаос на Подови Силикони Душеци со шепи отпечаток и 9 MM покрена рабовите стоп за храна за миленичиња или вода хаос подот.❤ 3 во 1 Милениче Фидер + Anti-Хаос Мат 3 во 1 Милениче Фидер Сад : 40*23*18 CM / 15. ❤ 3 во 1 Милениче Фидер + Anti-Хаос Мат 3 во 1 Милениче Фидер Сад : 40*23*18 CM / 15.ПП Пластични и Нерѓосувачки Челик Сад, BPA Free, Храна Одделение Силиконски Мат овозможи домашни миленици да се јаде безбедно, па дури и храна надвор од сад да мат.1" инчен 470 G; Екстра Големи Силиконски Мат : 60.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата