Swig Такт 17oz Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише за Вода Кондензација Бесплатно со Вакуум Двоен Ѕид Изградба. Кола Облик, Совршен Шишиња за Надворешна Спорт Подигаат П

Swig Такт 17oz Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише за Вода Кондензација Бесплатно со Вакуум Двоен Ѕид Изградба. Кола

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

Swig Savvys 17oz висока функционирање, тенок и модерно дизајнирани шише за вода е преносен, компактен и лесен извор на хидратација дека е лесно да се носат, се вклопува во повеќето автомобил првенство носители и ќе ја придружува вас каде и да одите и да е пешачење, кампување, на плажа, фитнес центар, канцеларија, па дури и само каучот.ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ СО ДВОЈНА ЅИД ИЗГРАДБА : вакуум изолација и двојно ѕидови изградба штити температура од надворешни елементи и им даде на нашите шишиња на сигурен способност да се задржи вашата го задржува течности ладно, за период до 24 часа и топли пијалаци до 12 часа.ВИСОК-КВАЛИТЕТ и ИЗДРЖЛИВИ : Кога станува збор за издржливост Swig Такт шишиња се незаменлива.Тие се супер силни уште светлина-тежина и разноврсна доволно за секојдневна употреба.Тоа, исто така, има нерѓосувачки челик LEAKPROOF ПРЕСВРТ КАПА што е бесплатно на BPA и phthalates!.PBA СЛОБОДНИ, НЕ-ТОКСИЧНИ И да ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ : Swig Savvys шише за вода е изградена од високо-квалитет 18/8 нерѓосувачки челик метал препознатлива по својата сила и чистота кои го штити вкус пренос и го задржува вашата течни води слободно - SIP И УЖИВАЈТЕ!.ГАРАНТИРА : Во Swig Такт, доволно добар никогаш не е доволно добар.Ние сакаме нашите клиенти апсолутно воодушевен и затоа нудиме 30 ден парите назад гаранција.Ако воопшто не се целосно задоволни со вашата нарачка, само да го испратите производот назад нашиот начин и ние и ветуваме да се направи тоа право!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата