LED Божиќ Светла USB Полнач за Телефон Кабелот Празник String Сијалица Полнење Моќ Кабел 55 10-LED Multicolor Компатибилни со Телефонот 5~13 Плус Про X XR XS Max Мини Серија (1 Buc)

LED Божиќ Светла USB Полнач за Телефон Кабелот Празник String Сијалица Полнење Моќ Кабел 55 10-LED Multicolor Компатибилни

Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76
Залиха:

55 инчи долго и доаѓа со 10 LED multicolor Светла.Multicolor LED Божиќ светла напојува со стандарден USB порт,Преносни и лесен за употреба со било која полнење порта,полначи ,компјутери,автомобили.Компатибилен со i-Phone 5~13 Плус Pro SE X XR XS Max Серија,и Компатибилен со i-Pad Pro/Ер/мини/mini2/mini4/i-Pad 2021/i-Pod итн.Оркестарот на сали,декор вашата работна маса на маса,и да ја полните вашата i-phone (Телефон) или i-Pad овој Божиќ со USB осветлување кабел кој празнична LED светилки.Одличен Божиќ подарок за вашето семејство и пријатели.Се пали кога се вклучени како трошоци вашиот телефон,Дава свечена сјај.Nocharging, тоа исто така може да се користи како декоративни светлина string.Божиќ USB Полнење LED Светло String Length : 50inch10 multicolor LED lights Package листа : 1 x usb кабли за полнење Компатибилен со сите е-о уреди кои користат кабел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата