PHONSUN Назад Батеријата Вратата Покрие Лепило за Samsung Галакси Забелешка 20 N981U N981N (Пакување од 2)

PHONSUN Назад Батеријата Вратата Покрие Лепило за Samsung Галакси Забелешка 20 N981U N981N (Пакување од 2)

Достапно за вашата нарачка
DEN 493.44
Залиха:

Пред-Кориснички Задниот Капак/Батерија Вратата лепило/двојно двострано лента/лепак за Samsung Галакси Забелешка 20 N981 U N981 N.Ова не е екран заштитник.Тоа е лепило/лента за батеријата вратата капак.Тоа е за одржување заедно назад батеријата вратата и телефон тело.НЕ за екран на допир.Компатибилен со : Samsung Галакси Забелешка 20 N981 U N981 N само.Професионални техничар се препорачува за инсталација.Настава не е вклучена.Содржини : 2 x Лепило Налепница.Пред-Кориснички Задниот Капак/Батерија Вратата лепило/двојно двострано лента/лепак за Samsung Галакси Забелешка 20 N981 U N981 N.Тоа е за одржување заедно задната врата и телефон тело.НЕ за екран на допир.Тоа НЕ е екран заштитник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата