Премиум Елка Складирање Торба Вклопува До 7.5 ft Дрвја со Рачка и Рамо Ремени Празник Божиќ Торба Штити од Прашина, Влага & Инсекти

Премиум Елка Складирање Торба Вклопува До 7.5 ft Дрвја со Рачка и Рамо Ремени Празник Божиќ Торба Штити од Прашина,

Достапно за вашата нарачка
DEN 599.76
Залиха:

ЗАШТИТА НА ДРВЈА - Овој Божиќ дрво кеси изработени од високо квалитетен, носат-отпорни, и водоотпорен материјал.Заштита на дрвја од прашина, moistore, инсекти и така натаму.УНИКАТЕН ДОДАТОЦИ ЏЕБОВИ - Постојат 3 пространа пред џебови со еластична врвот.Тие можат да ги зачувате вашите други празник украси лесно.Соберат сите додатоци во една кеса.ЛЕСНО се НОСИ - Задебелена handly и поместена рамо, рака е лесно да транспорт вашата декорација и назад од дома или компанија да storehouse.БРЗ ПРИСТАП - Две начин патент отвора складирање торба широко доволно за брзо складирање и пристап, да ги Задржи на дрво далеку од оштетување.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - Димензии : 47"*11.5"*19".Сметководствената торба е пространа, здрав и повеќенаменски, може да биде исто така се користи за да ги зачувувате вашите дополнителни продукти за на пат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата