ПОВТОРНО ФРАНЦИЈА Висока Половината Јога Панталони Плен Тренингот Leggings за Жените Задник Кревање Против Целулитот Стомак Контрола Тесни

ПОВТОРНО ФРАНЦИЈА Висока Половината Јога Панталони Плен Тренингот Leggings за Жените Задник Кревање Против Целулитот

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.52
Залиха:

⍟ ПАК ГЛАВИ и се ЧУВСТВУВААТ УДОБЕН : Уживајте во прекрасен комфорт при чувство супер-сигурни да знаат вашиот добрите се претставени во визуелно-прекрасен начин со оригиналниот ПОВТОРНО Франција висока половината јога панталони.Нашата фантастична текстура дизајн крие целулитот и нерегуларности, и дава еден тенок, чисти, и се подигна изглед на вашиот долниот дел од телото.Нашите напредни шиење технологија ви дава leggings кои совршено се покаже вашата фигура и вашиот задник во рационализација ласкави изгледа како Сочни праски. ⍟ HIGH-WAISTED СО СТОМАК КОНТРОЛА : Заборавајте за несигурности кои доаѓаат од љубовта рачки и нерамна стомакот.ПОВТОРНО Франција тренингот leggings се специјално дизајнирани со висок половината се намали и стомак контрола корселе, па вашите предни е рамна, а на задната страна е укината и целосно обезбедени.Плус, секси ruched задник push-up high-waisted leggings се сигурни да ви донесе максимален комфор и доверба не е важно како и каде ќе се носат нив. ⍟ МЕШАВИНА НА СПОРТСКИ FASHION & КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Остатокот увери знаејќи овие елегантен и удобен пушки кревање leggings се направени од клеча-безбедно супер-еластичен материјал кој е пункција отпорни.Во комбинација со нашата технологијата за компресија и трендовски ruched изгледа, и имате мода и спортски гем може да зависи секојдневно!. ⍟ ВЛАГА-WICKING & БРЗО СУШЕЊЕ : Заборави на дамки или чувство на нечиста како ПОВТОРНО Франција фитнес leggings се мајсторски дизајниран со брзо сушење и влага-wicking материјал со висок breathability да им овозможи на сите-ден удобноста, дури и во вашиот најактивните вежбање и водење на седниците. ⍟ НАЈДЕТЕ ВАШИОТ СОВРШЕН ОДГОВАРА : Однесуваат на големината на табелата на слика или во описот пред да нарачате.нив во салата, Пилатес студио, кога се работи или играње отворено спорт, или додека релаксирачки и го прават секојдневно рекреативни активности.Промена од обичните да dressy во минути со неверојатен стил од појавување на нив со вашиот брендирани блузи, омилени додатоци, и високи потпетици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата