3 во 1 Патување Бебе Кревет Свитлива Пелена Менување Станица, Преносни Патување Креветчето за Бебето и Деца, Mummy Торба Ранец Младата Sleeper со Душек(Зелен)

3 во 1 Патување Бебе Кревет Свитлива Пелена Менување Станица, Преносни Патување Креветчето за Бебето и Деца, Mummy

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

Печати на враќање превозот етикета.Назад мрежа еластична памук дизајн, удобно перница памук, удобно и дише, декомпресија и вентилација рамо систем.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат., вредности блиску до телото, скриени и безбедно, патување во леснотијата Пакет се Вклучени : 1 * Патување Бебе Кревет 1 * Удобен Душек 2 * Куки Забелешка : 1.Лесно Да се Носат - На свитлива и преносни mummy торба може да бидат обесени на шетач или на грбот и рамениците.Материјал : 1.Супер Капацитет - На количка за mummy торба има супер капацитет, кој симулира употреба навики на mummy и потребните елементи за излегување.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. За бебиња 0-12 месеци стара.Научно поделба торба во повеќе џебови, чувајте ги во различни области, и воопшто не паника кога патувате.Вакуум памучна крпа може да се намали по чистењето.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Виткање Дизајн - Може лесно да се трансформира на патување bassinet на ранец и само треба 1 минута да се создаде пријатна, ексклузивни игра и спие простор за бебето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата