KLEIN АЛАТКИ Супер Род SRFDB15 High Speed Челик Вежба Малку

KLEIN АЛАТКИ Супер Род SRFDB15 High Speed Челик Вежба Малку

Достапно за вашата нарачка
DEN 1025.04
Залиха:

Му овозможува на корисникот да се вежба преку noggins, греди и дрвени пречки.Изработени од high speed челик.Уникатен флексибилност.Одговара директно на вратило.Мерки 15mm дијаметар од 115mm должина.Опис на производот супер флекс прачка јас вежба малку е кабел рутирање алатка која им овозможува на корисникот да се вежба преку noggins, греди и дрвени пречки, поради род е уникатен флексибилност.На 15mm дупчалка со спирална бургија Вежба Малку одговара на вратило што го прави до овој комплет, што ќе ви овозможи да се создаде 15mm дупки во дрвените греди и noggins пред рутирање/прибирањето на кабел.Сет Содржи : 1 x Вежба Малку.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата