Emerson Таванот Фанови LK90LEDAB Антички Месинг LED Светло Тела за Таванот Фанови, ДОВЕДЕ до Низа

Emerson Таванот Фанови LK90LEDAB Антички Месинг LED Светло Тела за Таванот Фанови, ДОВЕДЕ до Низа

Достапно за вашата нарачка
DEN 3840.00
Залиха:

Килибар Магла стакло низок профил, таванот светилка со Антички Месинг заврши.Оваа таванот светилка мерки 11-1/2-инчи, широк од 3-3/10-инчи висок.Влажни Локација оценет за се опфатени активности на отворен простор.Пар нашите lk GLO Серија LED светлосни тела со прилагодлива Emerson тавански вентилатор и да уживате во намали трошоците за енергија и зголемена ефикасност.Вклучува 1, 16-вати ПРЕДВОДЕНА од низа за да додадете некоја возвишеното сјај.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата