QIMUKKX Шише за Вода, Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик 64 оз Спортови на Вода во Шишиња со Слама Капаци, Двоен Ѕид Пот-Доказ Половина Галон Метален Термос да се Задржи Л?

QIMUKKX Шише за Вода, Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик 64 оз Спортови на Вода во Шишиња со Слама Капаци, Двоен

Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76
Залиха:

ДВЕ ФЛИП-UP СЛАМА КАПАЦИ : со Користење на прашина маска за да го отворите млазницата е полесно отколку традиционалните отворање метод.Прашина маска може ефикасно да се спречи прашина од внесување и да се избегне допирање на млазницата со рака, што е повеќе удобен и санитарни. 100% течење-доказ со надградена силикони печат во капаци.ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Со двоен ѕид вакуум изолација, QIMUKKXstainless челик шишиња со вода може да се задржи пијалаци ладни за 24 часа & топла за 12 часа.Тоа може да ви топло кафе кога ќе се уморни на работа, или мраз студени пијалаци по напорни обука.ХРАНА-ОДДЕЛЕНИЕ Материјал : Изработени од не-токсични BPA-free пластика & трајни производи за храна-одделение 18/8 нерѓосувачки челик, QIMUKKXwater шише е еднократно и безбедна за сите.Машина за миење садови безбедно.ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : анти-пот слој може да се задржи на површината суви и чисти, што го прави лесно да се зафат.На 2.25" широк устата обезбедува средства за чистење и мраз пополнување.Лесно да се носите со широк силикони ротирачки се справи.Со 64 оз голем капацитет, големи шише за вода ви овозможува да уживате во патувањето полесно со помалку refills, совршен за пешачење, кампување, итн.ВИСОКА ВРЕДНОСТ за ПОЛНЕЊЕ : Купи 1, ќе добиете 7 додатоци, а грижете се-бесплатна доживотна гаранција, и пријателски услуги на клиентите. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО НА ГАРАНТИРА.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата