MAGBIT 303DLX.1516QC MAG303 15/16-Инчен од 18-Инчен Молибден Обложени Тешки Брод дупчалка со спирална бургија Малку

MAGBIT 303DLX.1516QC MAG303 15/16-Инчен од 18-Инчен Молибден Обложени Тешки Брод дупчалка со спирална бургија Малку

Достапно за вашата нарачка
DEN 1107.36
Залиха:

Молибден обложени да се кандидира ладилникот и престој остри подолго.Висок степен на 1060 јаглероден челик посилни од било кој друг дупчалка со спирална бургија на пазарот.Молибден слој делува како сува лубрикант за да спречите затнување и вадење на чипови побрзо.Слој делува како сува лубрикант за спречување на сечење на работ од annealing.Изработени на вистински центар за да се минимизира снема и да се намали заморот.Од Производителот Тешки брзи промени брод дупчалка со спирална бургија со себе храна совет и брзи промени месо тело.Уникатен молибден слој делува како сува лубрикант за да се задржи малку поладна за време на употреба.Ова го спречува сечење на работ од омекнување со текот на времето и овозможува да трае подолго од било кој друг дупчалка со спирална бургија малку на пазарот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата