Bondhus 31834 Долго Должина Ѕвезда-Падна L-Клучеви, 8 Парче Сет, големини Т9-T40

Bondhus 31834 Долго Должина Ѕвезда-Падна L-Клучеви, 8 Парче Сет, големини Т9-T40

Достапно за вашата нарачка
DEN 951.12
Залиха:

Ѕвезда долго рака L-клуч големини T9, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40. Прецизно изработени завршува обезбеди целосен ангажман.Алатки се направени во САД со Bondhus заштитен Protanium челик и се до 20% посилна од конкурент tools.Pro Guard целта е 5 пати поефикасно од следните водечки бренд во спречување на ' рѓа, заштита на вашата инвестиција со текот на времето.Доживотна гаранција - ние ќе го замени тоа бесплатно.Опис на производот целта на висок квалитет алатка е да се обезбеди побрз, полесен, и помалку скапи средства за вршење на задача.Bondhus се стреми да им обезбеди не само "добри" алатки, но најсилните алатки кои се достапни насекаде.Задоволството на клиентите е она што ние се стремиме.Од Производителот Ѕвезда долго рака L-клучеви за ѕвезда вдлабнати завртки.Спакуван во нашиот патентиран обврзници хексадецимален случај, клучеви се лизга во и надвор лесно и да се заклучува во место со благо пресврт.Достапни само од bondhus, protanium челик значи овие се најсилните алатки на располагање.Димензии Т9-T40.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата