DesignWorks Мастило Патување Комплет со Навој Игли, Ножици, Цвест Мевосек, Шие Лукав

DesignWorks Мастило Патување Комплет со Навој Игли, Ножици, Цвест Мевосек, Шие Лукав

Достапно за вашата нарачка
DEN 619.68
Залиха:

ПАТУВАЊЕ за ШИЕЊЕ КОМПЛЕТ вклучува злато птица во облик на везови ножици, цвест мевосек, 6 игли со конец, безбедност pin, и 2 копчиња.SMART златна фолија печат "ШИЕ ЛУКАВ" со златна фолија акцент и прилично tassel.ПРАКТИЧЕН ПОДАРОК : За чести патници, порибување stuffers, родендени, или само да навивам во вашата работна маса, или имаат на рака дома за гардероба несреќи.DESIGNWORKS МАСТИЛО НА : Нешвил-базиран дизајн студио со иновативни производи за писатели на белешки, писма и приказни, како и луѓе кои сакаат одличен дизајн, внимание на детали, и исклучителен квалитет.Фенси, но и практичен, оваа корисна за шиење за полнење има се што ви треба за секоја гардероба итен!Сет вклучува еден пар на златни птица во облик на везови ножици, цвест мевосек, 6 игли со конец, безбедност pin, и 2 копчиња.Сите завиткани во прилично малку вегетаријанска кожа случај што можете да понесете со вас било каде.Роден надвор од Нешвил, Тенеси е просперитетна креативни заедница во 2014 година, Design Works Мастило е тука да ги споделите со светот знаеме дека нашиот град е повеќе од само rhinestones и гитари.Нашата мисија е да креираме иновативни производи за писатели на белешки, писма и приказни, како и луѓе кои сакаат одличен дизајн, внимание на детали, и исклучителен квалитет.Design Works Мастило канцелариски производи се зборува за личноста на секој писател - дали тоа значи храбро и убаво, или суптилни и утилитаристички.Тоа е она што ние го нарекуваме размислување голема.Напишам!Сре како да се направи за шиење шега, но сите беа надвор од материјал!.Сега дека сите вие сте надвор од бода, проверете го нашиот фенси, но и практичен комплет за шиење.Неговиот најдобар бод-uation може да бидат во кога се работи распадне!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата