Andoer Метал Конусна Snoot со Саќе Мрежа 5pcs Боја Филтер за Полнење за Bowens Планината Студио Strobe Monolight Фотографија Флеш

Andoer Метал Конусна Snoot со Саќе Мрежа 5pcs Боја Филтер за Полнење за Bowens Планината Студио Strobe Monolight

Достапно за вашата нарачка
DEN 600.00
Залиха:

На snoot е дизајниран да ви помогне да се фокусира на светлина и да се посочи на детали за производот.Доаѓа со саќе, поудобно и точни.Компатибилен за Bowens планината студио за фотографија светлина.Пет боја филтри(Транспарентен, црвена, зелена, плава и жолта) креирање ефекти во различни боја температури.Направени од високо квалитетни алуминиумски легури, се повеќе издржливи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата