Aexit 5pcs 10M Лента Должина x 15mm Ширина Бела Двојна Еднострано Само Лепило Сунѓерот Пена Лента Маскирање Лента за Автомобил

Aexit 5pcs 10M Лента Должина x 15mm Ширина Бела Двојна Еднострано Само Лепило Сунѓерот Пена Лента Маскирање Лента

Достапно за вашата нарачка
DEN 1202.40
Залиха:

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Sponge.Net Тежина : 193g; Пакет Содржина : 5pcs x Сунѓерот Лента.Главната Боја : Бела, Црвена; Лента Ширина : 15mm/0.59".Лента Дебелина : 1mm/0.04"; Лента Должина : 10 Метри/32.8 ft.Име На Производ : Сунѓерот Лента.Опис : Features1. 100% висок квалитет и бренд new2. Двојно двострано сунѓерот лепило пена tape3. Тоа е со добра изведба на лепило, лесен за употреба, анти-стареење, без лепак rest4. Материјал : Полиетилен пена, акрилик adhesive5. Употреба : Широко се користат за мобилен телефон на поправка, авто мазна површина, етикета, логото лепило, врати и прозорци работ запечатување,.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата