Lzttyee Бран Пластични Бои Палета Плоштадот Трајни Акварел Бои Мешање Послужавник за Сликари Студентите Бела Боја

Lzttyee Бран Пластични Бои Палета Плоштадот Трајни Акварел Бои Мешање Послужавник за Сликари Студентите Бела Боја

Достапно за вашата нарачка
DEN 1603.20
Залиха:

Исклучителна изведба, во комбинација со мазна и убава предност, и пластика не е лесно да се скрши, се со високи перформанси-цена сооднос објект.Пластични направени уметност палета со посебна техника, лесно да се чисти и без дамка лево, обновливи и да се обезбеди нежните текстури како порцелански оние.Чиста бела палета, лесно мешање на бои, добра за акварели, gouache и други вода медиуми.Добар избор за подарок уметници, професионални сликари, аматери, уметност, студентите и сл.Големина : 8.07x5.71 инчен/20.5x14.5cm.Оваа Пластика Палета, со прекрасен изглед, брановидна ритам, ги исфрли на традиционалните решетки - решетки поделба палета на бои, таписерии изработка, во комбинација со порцелански е мазна и убава предност, и пластика не е лесно да се скрши.мазни рабови, без модринки, лесен за употреба и чисти, ви помогне да заштедите време за чистење.Со оваа палета на бои,направи да уживате во процесот на сликата.Спецификација : Шема : Бран Материјал : Пластични Големина : 8.07x5.71 инчен/20.5x14.5cm Пакет се Вклучени : 1 x Боја Палета Послужавник.

Кон својствата

Pattern:
Wave
Material:
Plastic
Size:
8.07x5.71 inch/20.5x14.5cm

Најдобри предлози во категоријата