Сојузничките Месинг АП-2TB/16 Astor Место за Собирање 16 Инчен Две Нивоа Интегрирани Крпа Бар Стаклена Полица, Полиран Никел

Сојузничките Месинг АП-2TB/16 Astor Место за Собирање 16 Инчен Две Нивоа Интегрирани Крпа Бар Стаклена Полица,

Достапно за вашата нарачка
DEN 5279.76
Залиха:

Направени со 3/8-во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Двојно полица е идеален за употреба на простор.Стакло димензија 16-во x 5-во.Паметен дизајн вклучува интегриран крпа бар.Опис на производот Додадете простор и организација на вашите бања со овој едноставен, современ стил стаклена полица.Кој калено, beveled остро стакло и цврсти месинг хардвер оваа полица е направена за издржливост, сила и стил.Интегрирани крпа бар обезбедува простор за вашите омилени декоративни крпи или за вашата секојдневна употреба.Еден од многуте координирање на додатоци во Сојузничките Месинг Колекција на производи, оваа суптилна стаклена полица е совршен додаток на вашата бања оркестарот.Од Производителот Создадете пријатен за око земја стил бања дома е за revamping, редизајн или redecorating вашата бања со Сојузничките Месинг производи.Кога оваа Двојна Стаклена полица со Крпа Бар доаѓа до вашиот дом, ќе се знае точно она што го сакате.Оваа стаклена полица обезбедува корисна за складирање за шампон, сапун, или козметика што сте.Можете да ги зачувате вашите пари и енергија од страна на воздух за сушење вашиот крпи по инсталацијата на овие Стаклени Полици со Крпа Бар користи за да се откажам крпи кои се користат по тушеви за да се обезбеди соодветна сушење.Исто така се избегне користи крпа cluttering до просторот и одржување на бања кат бесплатни крпи.На Astor Место Колекцијата е елегантна уште забавна колекција од месинг додатоци првенствено за бањи и прав соби.Колекцијата вклучува и неколку beveled, ѕид-монтирани огледала кои може да се навалите нагоре и надолу, како и еднокреветни и двокреветни стаклени полици со силна сигурносно стакло.Изберете од неколку стилски тоалетна хартија сопствениците, вклучувајќи го и оној што го вклучува стаклена полица, Европската не-ролна тоалетна хартија носителот, и храбар исправен стил дека има резерви се тркалаат.Други додатоци вклучуваат еднокреветни и двокреветни дрвени полици; еднокреветни и двокреветни крпа барови; крпа прстен; облека кука; четка за заби/гимнастик држач; и wall-монтирани сапун јадење.Дувачкиот меурчиња детали секој додаток за да додадете малку поп да го погледнете!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата