NOMA/INMLITEN-УВОЗ 40841-88A 0 100 Брои, Мулти, ПРЕДВОДЕНА Традиционалниот Мини Сијалица Светлина во Собата, Зелена Жица

NOMA/INMLITEN-УВОЗ 40841-88A 0 100 Брои, Мулти, ПРЕДВОДЕНА Традиционалниот Мини Сијалица Светлина во Собата, Зелена

Достапно за вашата нарачка
DEN 360.00
Залиха:

Производот е лесен за употреба.Производот е произведен во кина.Производот е многу издржлива.Празник земјата на чудата, 100 брои, мулти, предводена традиционалниот мини сијалица светлина во собата, зелена жица, 3 инчен проред, 12 инчен олово, 4 инчен крајот, 24. 8' запалени должина, 26' вкупната должина.Производот е произведен во кина.Производот е многу издржлива.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата