HIEMEY Стаклена Врата Копчиња Внатрешни работи, Кристално Вратата Копчиња со Заклучување, Приватноста Злато Вратата Knob за Спалната соба/Бања, Круг Јасно Меур, Сатен М?

HIEMEY Стаклена Врата Копчиња Внатрешни работи, Кристално Вратата Копчиња со Заклучување, Приватноста Злато Вратата

Достапно за вашата нарачка
DEN 935.76
Залиха:

【Приватност Функција】Спалната соба вратата копчиња со заклучување со итни ослободување функција.По внатрешни заклучување, во случај на вонредна состојба, вратата може да се отвори однадвор со вметнување на хексадецимален клуч во итни ослободување дупка. 【Адаптација】Приватност бања вратата копчиња најдобро се вклопуваат во спалната соба или бања врати и секое место каде што приватност е потребно.Доколку сакате да ги замените или ажурирање на кревет/бања вратата knob со заклучување, ова кристално стакло од врата копчиња ќе биде добар избор. 【Лесна Инсталација】внатрешни работи вратата копчиња сет вклучуваат инсталирање на инструкции и удар дефиниција, тоа ќе го направи замена вратата knob за спалната соба на многу лесен и брз дали вие сте замена на вратата knob со заклучување или дополнително инсталирање. 【Параметри】Прилагодливи backset 60mm(2-3/8") или 70mm (2-3/4"),кристал вратата копчиња комплет се вклопува врати 35 до 45mm (1-3/8" да 1-3/4")дебела. 【Услуга】Ако наидат на проблеми, можете да контактирате со нас колку што е можно побрзо, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Боја:Сатен Месинг.Стил : Приватност.Се Справи Со Тип:Knob.Собранието Е Потребно : Да.Материјал : кристално Јасно + Сатен Месинг.Пакет Се Вклучени : .Стаклена Врата Копчиња Поставени x 1. Инструкции За Инсталација X1. Да притиснете на приватност копчето за внатрешни работи вратата за да го заклучите.Итни ослободување дупка во и надвор од вратата, во прилика на децата заклучена врата во внатрешноста, приложениот мала стап може да биде вметната во дупката за да го отклучите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата