Андроид Навигација со Автомобил Стерео 12.3 Инчен за Toyota, FJ Cruiser 2006-2021 со HD Екран на Допир за Раководител на Единицата Радио Multimedia Player,Bluetooth, Изградена-во CarPlay Андроид Aut

Андроид Навигација со Автомобил Стерео 12.3 Инчен за Toyota, FJ Cruiser 2006-2021 со HD Екран на Допир за Раководител

Достапно за вашата нарачка
DEN 15359.76
Залиха:

[Применливи Модели] Тоа се Вклопува за Toyota, FJ Cruiser 2006-2021 , ве Молиме Потврдете го Вашиот Модел Пред да го купат за да се Осигура дека Тоа Можат да Бидат Исти. [Супер тврди и меки] Android 10.0 е Радио за Автомобил,Пет Основни Rockchip PX5 CPU + 4 GB RAM меморија + 64 GB ROM, Високи Перформанси, Ниска Потрошувачка на Енергија, Повеќе и Побрзо и Стабилна,1920*720 Висока Резолуција, Чувствителен на Допир Екран, Поддршка Сплит Екран и Брз Одговор. [Мултифункционален] Жица и Безжични Автомобил Игра, Жичен Андроид Auto, Поддршка англиски Гласовна Контрола и Оригинални Автомобил Воланот Контрола,Пре-инсталирате Google и You Tube, и Play Продавница, Симнете некоја АПЛИКАЦИЈА, како Ви се Допаѓа. [Она што го Имате]Вклучуваат е Радио за Автомобил, HD копија Камера, Power Кабел, USB Антена,GPS Антена, Аудио излезот, РКА. [Гаранција и По Услуга]Ние обезбеди производи со 1 години гаранција, ви Препорачуваме да се Најде Локалните Стерео во Автомобил Дилер за да го Инсталирате на Оваа Машина.Ако има некој софтверски проблем, ние ќе се опорави брзо,ако производот хардвер треба да се смени, ние ќе се справи со тоа во време.Сите прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.компатибилен Тојота FJ Cruiser 2006-2021. Системи : Андроид 10.0 Систем.Екран : 12.3 Инч.ROM : 64 GB RAM МЕМОРИЈА : 4 G.На OSD Јазици : англиски / руски / француски / германски / шпански / италијански / Arabic / португалски / турски / Тајландски / полски / хебрејски сите 53 јазици.поддршка на екранот на допир. 12.3 инчен HD екран.компатибилен Тојота FJ Cruiser 2006-2021 Systems : Андроид 10.0 System Screen : 12.3 Inch ROM : 64 GB RAM меморија : 4 GOSD Јазик : англиски / руски / француски / германски / шпански / италијански / Arabic / португалски / турски / Тајландски / полски / хебрејски сите 53 јазици.поддршка на допир screen12.3 инчен HD екран.Carplay/Андроид Авто : Поддршка Carplay/Андроид Auto, во Реално-време за Споделување на Телефонот Музика/ Видео.Гласовна Контрола;Поддршка целосна контрола на гласот за да се направи вашето патување побезбедно.Навигација : Поддршка онлајн/офлајн мапа за навигација, да одите каде сакате, не да се изгуби во секое време, насекаде.Radio AM/FM : Можете да го изберете вашиот омилен канал за да се направи вашето патување не се досадни.Bluetooth : Вграден Bluetooth, Брза Конекција со голема Брзина, Стабилен Превоз, се Реализира Bluetooth Музика/Повик.Видео Излез : Можете да слушате музика/ Радио со вашето семејство/ пријатели.DSP : DSP носи супер живо искуство.Инсталација;Можете да ги следите на сликата за да го инсталирате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата