Пејачот Цвест Мевосек-4

Пејачот Цвест Мевосек-4

Достапно за вашата нарачка
DEN 161.04
Залиха:

4-инчен рачни цвест мевосек се користи за отстранување на шевовите, конци и копчиња.Потребно објектот да било tailor‚Ã"ôs алатка за полнење, што се користи за да се смени или поправка бода без да му наштети на ткаенина.Црвена пластична рачка е лесно да се одржи и да се движи.Метал точка се издржливи и долготрајни.Опис на производот четири-инчен цвест мевосек со црвена пластична рачка е лесно да се движи и издржливи, одлична за отворање на шевовите, земајќи надвор облека тагови и отстранување на копчиња и прилепува.На tailor‚Ã"ôs алатка, овој цвест мевосек има изострен метал совет да се отстрани бода без да му наштети на ткаенина.4-инчен рачни цвест мевосек се користи за отстранување на шевовите, конци и buttons Necessary објектот да било tailor‚Ã"ôs алатка за полнење, што се користи за да се смени или поправка бода без да му наштети на fabric Red пластична рачка е лесно да се одржи и maneuver Metal точка се издржливи и долготрајни Предупредувања за Безбедност Предупредување : за Гушење опасност мали делови.Не е за деца под 3 години.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата