YMLSD Вино Полици,Виси Црвено Вино Чаша Носителот Виси со Главата Надолу Чаша Носителот Креативни Дома Чаша Носителот на Таванот Вино Носителот Складирање/8035Cm

YMLSD Вино Полици,Виси Црвено Вино Чаша Носителот Виси со Главата Надолу Чаша Носителот Креативни Дома Чаша Носителот

Достапно за вашата нарачка
DEN 297.60
Залиха:

●Ако Имате Било какви Прашања,ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате!Ние се Стремиме да го Реши Вашиот Проблем во Најбрз и Начин. ●Вино Полици Се Практични,На Врвот Може да Биде Слободно Декорирани,Поставени Црвено Вино,Занаети и Така Натаму. ●Разумен Песна Дизајн,Исклучителна Мода,Погоден за Повеќето Пехари,Изберете и Место Слободно. ●Насликани Челична Рамка,Откако Анти- ' Рѓа Третман,Висока Температура Засилување. ●Бум Може да Се Стигнале,User-Friendly Дизајн,Цврста и Стабилна,И Лесен за Употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата