Компактен мини USB фрижидер замрзнувач лименки на пијалаци производство на пиво кулер изолирани вагон користење

Компактен мини USB фрижидер замрзнувач лименки на пијалаци производство на пиво кулер изолирани вагон користење

Достапно за вашата нарачка
DEN 817.20
Залиха:

Преносен и компактен, лесен за носење, оваа мини фрижидер ви овозможува да го користите во канцеларија, автомобил.Корисни се и мулти-функционална, може да се задржи кул пијалаци ладни подолго и да направи топло пијалоци се задржи топло подолго ако е потребно.Напојува преку USB кабел, погоден за сите КОМПЈУТЕР, автомобил или други USB интерфејс, без батерии се потребни.Лесно да инсталирате и да работат, со прекинувач за промена на греење функција или ладење функција.Тоа е стилски и кул изглед, соодветен за да се стави конзервирана пиење, пакувана вода(350~600m L), milks, итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : АБС Боја : како на сликите покажуваат Надворешни Големина : прибл. 8.5 x 12 x 25cm / 3.3" x 4.7" x 9.8" USB Кабел Должина : околу. 1.2 m / 3.9 ft Работи USB Кабел Должина : околу. 1.0 m / 3.3 ft Ладење Потрошувачка на Енергија : 5 V 1000m A Греење Потрошувачка на Енергија : 5 V 500m A Највисок Греење Температура : 50℃ Најниската за Ладење на Температура : 10℃ Ладење Време : 10~15mins Греење Time : подолготрајна Бучава : 35 DB оперативен Систем : IBM PC/ MAC compatibles Пакет Тежина : 820g Количина : 1pc Пакет се Вклучени : 1 x Мини USB Фрижидер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата