Куче Отпад Кеси, Flushable Протекување Превенција Заклучување На Чуден Мирис Два Слоја Пет Торби за Измет за Чистење На Кучето Тоалет(30 Таблети)

Куче Отпад Кеси, Flushable Протекување Превенција Заклучување На Чуден Мирис Два Слоја Пет Торби за Измет за Чистење

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76
Залиха:

Надворешниот слој на мек измет торба за кучиња е многу погодна за истекување на превенција; по торба е забрзана, тоа не само што може да се заклучи измет, но, исто така, заклучување на чуден мирис. 【ДВА СЛОЈА КЕСИ】Два слоја, внатрешниот слој на хартија и надворешниот слој на пластична кеса, кои се многу погодни за ракување куче измет; дебелината и квалитетот на измет торба ќе им овозможи на столче на допир на вашата кожа. Внатрешниот слој е тоалетна хартија, не треба да се земе poo торба до најблискиот куче ѓубре станица, можете да рамна внатрешниот хартија во тоалетот; одржите вашиот дом далеку од мирисот на проблеми.

Кон својствата

Item Type:
 Double‑Layer Pet Waste Bag
Product Material:
PE
Flushable Poop Bag Size:
Approx. 22.5x21.5cm/8.9x8.5in ( Paper Bag Size)
Package List:
30 x Double‑Layer Pet Waste Bagor :
100 x Double‑Layer Pet Waste Bag :
Please allow slight deviations due to manual measurement. :

Најдобри предлози во категоријата