Pivit Перат Underpads | Пакет од 4 Големи Кревет Влошки | 34 x 36 инчи | Инконтиненција Обновливи Душек Заштитник Влошки за Возрасни, Деца, Кучиња, Мачки & Bunny | Заштита за Кревети

Pivit Перат Underpads | Пакет од 4 Големи Кревет Влошки | 34 x 36 инчи | Инконтиненција Обновливи Душек Заштитник

Достапно за вашата нарачка
DEN 1418.40
Залиха:

50% Памук / 50% Полиестер.Со гордост се Направени во Сад.Латекс Слободно и Безбедно Guard Заверена Состанок Cpsia Барања за Ortho-phthalates и Extractable Тешки Метали.НАЈДОБАР ПОДЛОГА ШТО НЕКОГАШ ЌЕ СОПСТВЕНИ!! - Водоотпорен обновливи инконтиненција кревет влошки перат функција екстра голем 4-слој дизајн со супер мека и мазна quilted памук горниот слој, течење доказ внатрешните слоеви кои се затворени во четири големини и дното т оставете го вашиот листови или душек ранливи на протекување и stains Perfect За Кревет Мокрење, Медиокритет Обука Деца, Миленичиња и Многу Повеќе! - Нашите ултра тенок подлога дизајн го прави медиокритет обука полесно за вас и сте малку еден или ново кутре.Специјално помеша со мека премиум материјали да бидат нежни и не-иритирачки.Со гордост се Направени во САД - Секој водоотпорен крпа кревет подлога е направена само со најдобрите квалитетни BPA и олово-слободни материјали.Она што е во Кутијата?.Четири 34x36 инчен Обновливи Кревет Влошки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата