Julerwoo Деца Момчиња Панталони Облека Поставува Tshirt & Панталона Летна Облека

Julerwoo Деца Момчиња Панталони Облека Поставува Tshirt & Панталона Летна Облека

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Машина За Миење.Одличен за детска Диносаурус љубовник!Симпатична Сок боја Т-Рекс врвот со кафеава plaid шорцеви.Supersoft памук Т кошула, Чоколадо боја ракави и јака блузи совршено одговараат панталони , Еластична корселе шорцеви Лесно да се носат.Материјал : 100% Памук,Дише и Удобно.Машина за миење, собори сува,не исчезнат.Без ракави, Т-маица, кулер во лето, Одличен избор за редовен секојдневно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата