7470 7270 J60J5 Лаптоп со Батерија за Dell Latitude E7270 P26S001 E7470 P61G001 Серија Лаптоп 01W2Y2 1W2Y2 MC34Y 242WD PDNM2 R1V85 GG4FM 0GG4FM WYWJ2 R97YT NJJ2H 451-BBSX 451-BBSY 451-BBSU 7.6 V 55WH

7470 7270 J60J5 Лаптоп со Батерија за Dell Latitude E7270 P26S001 E7470 P61G001 Серија Лаптоп 01W2Y2 1W2Y2 MC34Y

Достапно за вашата нарачка
DEN 1103.76
Залиха:

Гаранција : Остатокот увери со 60 дена Наплата и 12 месеци Гаранција;24 x 7-мејл поддршка.Забелешка : враќање на windows ќе се затвори по еден месец, не грижете се за тоа, можете да кликнете на продавачот продавница на десен агол "постави прашање" и да се јавите на продавачот директно за 12 месеци гаранција.Компатибилен Дел Број : J60 J5 R1 V85 451-BBSX 451-BBSY 451-BBSU MC34 Y 242 WD 0 MC34 Y PDNM2 GG4 FM 0 GG4 FM WYWJ2 1 W2 Y2 R97 YT NJJ2 H P26 S001 P61 G001 BBSX-451 BBSY-451 BBSU-451. Компатибилни Модели за Dell Latitude E7270 P26 S001 географска Ширина E7470 P61 G001 Серија Лаптоп.Ние специјализирани во обезбедување на квалитетни моќ производи од фабриката директна продажба и квалитет на услуга на клиентите.100% Нов од Производителот.Overcharge и Overdischarge Коло Заштита, Над-температура и Кратки-коло Заштита; До 500 надополнување на циклуси во текот на животниот век на батеријата.Батерија Тип : Литиум полимер Напон : 7.6 V Капацитет : 55 WH ; Клетки : 4-клетка; Боја : Црна со Две Слободни Screwdrivers.Вистински капацитет.Одделение А NMC клетките - да Обезбедат долг живот и dirability.Изградена во мулти-заштита функции - краток спој, се прегрее s право на батеријата.Вистински капацитет Одделение А NMC клетките - да Обезбедат долг живот и dirability Built во мулти-заштита функции - краток спој, се прегрее & overload Up 500 надополнување cycles Smart контрола чип - Побрзо полнење, помала потрошувачка на енергија и подолго празнење време.Поекономична алтернатива за скапи ОЕМ batteries100% компатибилен да се исполнат ОЕМ спецификации за безбедност и performance Constructed на висок квалитет на материјалите и коло за да се обезбеди трајност и перформанси.

Кон својствата

Brand:
DMKAOLLK

Најдобри предлози во категоријата