Petco Бренд - Па Phresh Сина Ултра-Тешки Unscented Куче Отпад Кеси, Брои 100

Petco Бренд - Па Phresh Сина Ултра-Тешки Unscented Куче Отпад Кеси, Брои 100

Достапно за вашата нарачка
DEN 154.80
Залиха:

Сина Ултра-Тешки Unscented Отпад Кеси од Толку Phresh.Направени од 30% рециклиран материјал.Карактеристики погусто и посилни изградба.Вклучува 10 ролни, 100-count.Издржливи и течење-отпорни, за сигурен clean-up прозорци.Така Phresh Сина Ултра-Тешки Unscented Отпад Торби имаат заштита од гребење на погодност.Овие кеси се трајни, течење-отпорни, и се вклопуваат во повеќето точење, што го прави прошетка во парк за да ги собереш по вашата pup.Тие исто така се направени од 30% рециклиран материјал за повеќе планета-пријателски начин да се грижи за бизнис.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата