56 инчен Brahm LED Таванот Фан со Гравирани Случаи Опал Стакло во Природни Месинг со Реверзибилна Орев и Бела Ножеви

56 инчен Brahm LED Таванот Фан со Гравирани Случаи Опал Стакло во Природни Месинг со Реверзибилна Орев и Бела Ножеви

Достапно за вашата нарачка
DEN 12000.00
Залиха:

Работи и во современиот Арт Деко, мека модерна и ажурирани традиционалните ентериери.Иверица ножеви се реверзибилна, да им се овозможи да изберете помеѓу Орев и Бела.Испорачува своите енергетски-ефикасни LED светло низ прекрасни Сатенски Гравирани Случаи Опал Стакло што обезбедува убава амбиент осветлување на целата соба.АДС ETL Наведени се Исуши.За локации, вообичаено, не се предмет на влага.Она што доаѓа во кутија? (5) 56 инчен Иверица фан ножеви. (1) 172mm x 20mm AC мотор, (1) 4.5 инчен downrod, (1) ПРЕДВОДЕНИ од модулот и со Гравирани Случаи Опал стакло, (1) на Монтирање на Комплет, (1) Закачалка Систем, (1) 65 K Ѕид Систем за Контрола-Целосна Функција.56-инчен Brahm™ тавански вентилатор парови LED ефикасност со Гравирани Случаи Опал Стакло за да се произведе еден навистина убава светлина.Во Природни Месинг, тоа карактеристики реверзибилна Орев и Бела ножеви.Инспирирана од традиционалната дрвена маса во Тексас, фан на телото е уникатно стилизирана.Нејзините ребрести детали за имитирање на табелата е внимателно lathed нога, додека неговата Природна Месинг заврши дава личност сите свои.Без оглед на вашиот стил на дизајн, вие ќе уживате во тоа во друштво на Brahm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата