Шише и Торба Сушење Рек--Спортски Шишиња со Вода, Бебе Шишиња, сода Шишиња, Пластични и Обновливи Храна Складирање Кеси, Кујна Јадење Крпа Носителот, Бања Рака Крпи, w

Шише и Торба Сушење Рек--Спортски Шишиња со Вода, Бебе Шишиња, сода Шишиња, Пластични и Обновливи Храна Складирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 1850.40
Залиха:

Има 6 предмети. 12.75 инчи висок.Изработени од челик со НОВ ' рѓа-доказ, црна, најлон заврши.Исклучително здрав и стабилен.Измислен од мама и произведени во САД!.На Мама Гениј Сушење Решетката е совршено место да се исуши само за ништо!Собата на кујната контра да се исуши спортски шишиња со вода, сад облека, бебе bibs, храна-складирање кеси, сода шишиња, блендер стомна, пример, перење на садови ракавици, и многу повеќе!Поставување на подот во текот на регистрирате да се исуши белезници, капи и ракавици.Стави тоа во перална да се откажам хемиско чистење облека, градници и purses.Можностите се бескрајни!Тоа е 12.75 инчи висок и за 8.5 инчи во дијаметар.Ве молиме мерка вашиот countertop простор за да бидете сигурни дека ќе имаат простор за тоа.Оваа сушење решетката е исклучително здрав и стабилен.Тоа нема да го нарушат дури и со еден тешки шише на тоа.Таа е направена од челик со ' рѓа-доказ црна најлон заврши.Оваа сушење рек бил измислен од страна на мајка ми и е произведен во САД!САД патент број е D710,635.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата