LXM Премиум Квалитет Тешки Алуминиум Вшмукување Чаша Плоча Двојно се Справи со Професионална Стакло Puller/Lifter/Gripper (30kgr.-една рачка)

LXM Премиум Квалитет Тешки Алуминиум Вшмукување Чаша Плоча Двојно се Справи со Професионална Стакло Puller/Lifter/Gripper

Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76
Залиха:

Ве молиме јасно види на големина и функцијата на овој производ кога ќе го купите.Ви благодариме за купување! (Доколку имате било какви прашања за овој производ, добредојдовте на е-пошта консултации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!).Материјал : Премиум Квалитет Тешки Алуминиум Вшмукување Чаша.Вкупна Големина : 120 x 110mm(D*L), Вертикални вшмукување : 30kg.Net Тежина : 420g, Боја : сина, црна, Премиум Квалитет Тешки Алуминиум Вшмукување Чаша Плоча Двојно се Справи со Професионална Стакло Puller/Lifter/Gripper.Пакет Содржина : 1pcs x Тешки Алуминиум Вшмукување Чаша.Пакет Содржина : 1pcs x Тешки Алуминиум Вшмукување Cup Net Тежина : 420g, Боја : сина, црна, Премиум Квалитет Тешки Алуминиум Вшмукување Чаша Плоча Двојно се Справи со Професионална Стакло Puller/Lifter/Gripper Total Големина : 120 x 110mm(D*L), Вертикални вшмукување : 30kg This висок квалитет вшмукување чаша е справи со телото направена со трајни aluminuim легура и вшмукување подлога направена со природни гума, многу издржливи.Одлично за кревање на големо стакло, поправи ламинатни подови како кат јазот fixer, ракување со тешки огледало, се движат windows гранит плочка лим и било рамнина на површината материјали.Максимална кревање капацитет 220 Килограми во ниво, капацитет 200 Фунти во вертикална.Димензии : 13 x x 4.5 4.8 инчи, Со пречник на вшмукување купови е 4-3/4 инчи, Вшмукување Подлога дебелина : 7 mm.Бараат искуства за справување со тешки вшмукување чаша!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата