Сунѓерот Шише Јадење Четка со Рачка,Долго се Справи со Шише Четка, Безбеден На Повеќе Видови на Шишиња со Вода, Бебе Шишиња, Вазни, Вино/ Виски Чаша, Чаши, Не-Нула Пере

Сунѓерот Шише Јадење Четка со Рачка,Долго се Справи со Шише Четка, Безбеден На Повеќе Видови на Шишиња со Вода,

Достапно за вашата нарачка
DEN 119.76
Залиха:

Одлично за миење чаши кафе и пијат чаши и се разбира јадења.Можете да започнете со користење на очила, веднаш да започнете со користење на плочи и сè.Стакло за чистење со четка е направен од PP+сунѓерот материјал, флексибилни влакната, умерена цврстина за да се обезбеди отстранување тврдоглав нечистотија и подолг живот.Погоден За Чистење : Goblet, Стакло, Млеко Шише, Кригла И Други Чаши Кои Не Се Лесно Да Се Чисти.На Сунѓерот Четка Усвојува Porous Дизајн, Силната Апсорпција На Вода, Лесно Се Сместени Во Кујна Или Caddy Обесени Од Кука.Со својата долга рачка, четка за лесно да го достигне дното на тесен бебе шишиња, високи чаши и големи колби.Материјал : Пластични+Сунѓерот;Димензии : Должина Околу 30cm/11.81".опис на производот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата