Tfwadmx Мачка Природни Сисал Јаже за Гребење Пост Дрво Замена, Коноп Јаже за Поправка, Замена Мачка Дрво и Кула DIY Scratcher (6 мм 66 Ft)

Tfwadmx Мачка Природни Сисал Јаже за Гребење Пост Дрво Замена, Коноп Јаже за Поправка, Замена Мачка Дрво и Кула

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

✔100% NATUREAL МАТЕРИЈАЛ 2 ПАРЧИЊА-6 MM*66 FT, Премија природни сисал јаже, традиционалните обработка, прирачник за сушење, без хемиски и додавање на масло.Мачка пост јаже е погодна за мебел, flowerpot, мачка куќа, сисал мачка дрво. ✔ДВЕ ПАКЕТ СИСАЛ ЈАЖЕ ЗА МАЧКИ производот вклучува два пакети на мачка сисал јаже.Дијаметар : 5mm ~ 6mm, Должина : 66 FT(околу 20 милиони), Изберете вистинската големина според должината на пост треба да се поправи. ✔ПОПРАВИ МАЧКА НУЛА ПОСТ/ДРВО Одлична замена за поправка на старите истрошени јаже на гребење мачка пост / дрво, го прават тоа како нови, те спаси форма има да се купи нова.Исто така може да се користи за да се заврши на нозе на мебел или било каде вашите мачки како да се нула.Ова не е само игра декоративни улога, но исто така и да се избегне мачка шепа. ✔ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА јажето е малку груб човечки, но тоа е она што го мачка сака.Ако имате catnip, додадете мачка nip под јаже, како што ветрот низ поддршка.Тоа ги тера луди и помага да се запре гребење на друго место. ✔ТОПЛО ПРАШАЈ Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот на производот или логистика штета, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Ќе треба многу лепак, така бидете сигурни дека имате доволно.Ако е можно, да се отстранат старите јаже.Но, ако тоа не падне, можете да лепак нови јаже на врвот на стариот.Додека го направите на работа, стои пост на маса, но да се стави wad на стари весници или крпа под, инаку гребење мислења нозе/база може да ја оштети маса на површината.Чувајте ги вашите мачка надвор од собата, додека лепак има исушени.Направи го него/неа, изненади со неговиот/ нејзиниот нов пост.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата