Metabo 627136000 Дрво дупчалка со спирална бургија Вежба малку 32x230, Зелена

Metabo 627136000 Дрво дупчалка со спирална бургија Вежба малку 32x230, Зелена

Достапно за вашата нарачка
DEN 1443.12
Залиха:

Дрва дупчалка со спирална бургија малку со авто-centring тема совет и груба машина.Идеален за дупчење на длабоки дупки во тврди и меки дрво.особено греди.Опис на производот METABO - ПРОФЕСИОНАЛНА МОЌ АЛАТКА за РЕШЕНИЈА Metabo нуди одржлив систем решенија од алатки и прибор за услугата доставување на вредноста денес и за иднината.Ние нудиме широк спектар на професионални корисници фокусирани на надлежноста области на металската индустрија и метал занаети, градежни занаети и реновирање.Сет Содржи : 1 x дупчалка со спирална бургија МАЛКУ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата