Studyset Преносни Полнење База,Замена на Електрична Четка за заби Апарат за полнење за на Браун Орално-б 600 D36 D34 D29 D16 D12 3757 Бела велика БРИТАНИЈА Приклучок

Studyset Преносни Полнење База,Замена на Електрична Четка за заби Апарат за полнење за на Браун Орално-б 600 D36

Достапно за вашата нарачка
DEN 1046.40
Залиха:

- Тоа во голема мера може да го замените стариот или скршени заби полнач. - Ова електрична четка за заби полнач е за Браун Орално-б 600 D36 D34 D29 D16 D12 3757. - Тоа е одличен помошник за заби, таписерии изработка, долготрајни. - Само полнач, без електрична четка за заби, висока полнење перформанси, лесно за ракување.Опис : Предмет тип : Charger Maximum моќ : 1 WVoltage : 110 v -220 v Color : White Product спецификации : Европски, Американски, Британски regulations Specification : 3757 Power снабдување на владата : Индуктивен charging Material : ABSPacking : Boxed Easy за користење, лесен, долго lassting Package вклучува : 1 * Charger Note : бои отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата