USB C Центар, Докинг Станица, GIISSMO 9-во-1 USB-C Тројно се Прикаже Докинг Станица со Multiport Адаптер, Dual 4K HDMI, VGA, 3 USB 3.0, 100W PD и ТФ/SD Читач на картички за MacBook Pro и HP Dell Лаптопи

USB C Центар, Докинг Станица, GIISSMO 9-во-1 USB-C Тројно се Прикаже Докинг Станица со Multiport Адаптер, Dual

Достапно за вашата нарачка
DEN 1199.76
Залиха:

Директно stream на вашиот екран за да HDTV, монитор, или проектор лесно, многу се зголеми вашата работна ефикасност. Note1 : Откако на вашиот лаптоп се исклучи или да се оди на спиење, треба да се ре-приклучок на производот да се добие продолжен режим повторно.Лаптоп + HDMI 1or2:Резолуција : (4 [email protected] Hz); модел на екран е : (А+Б+В).Огледало на владата на MAC OS:.Поставување : За Оваа Mac>Display>Аранжман>Огледало Прикажува.Note1 : Кога MAC OS треба да се прошири на екранот, ќе треба да кликнете на "Прикажи" во Преференции, одберете Аранжманот, и потоа кликнете на Откажи "Огледало прикажува"Note2 : За Mac систем, поддржува само огледало на владата и не-огледало на владата.Поставување : ве Молиме кликнете на Интел Графика Прилагодувања за мулти-екран поставување или кратенка на тастатурата : Windows P.87-инчен интерфејс кабел должина може да се реализира пошироката конекција.Лаптоп + HDMI 1or2 + VGA:Резолуција : (1920*[email protected] Hz); На екран е : (А+Б+В).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата