Спортски Џемпери Turtleneck Кабел Поврзана Џемпер Жените Лесни Џемпери Leggings Плетени Срцето Јакна Сива Светлина

Спортски Џемпери Turtleneck Кабел Поврзана Џемпер Жените Лесни Џемпери Leggings Плетени Срцето Јакна Сива Светлина

Достапно за вашата нарачка
DEN 626.16
Залиха:

Спорт на оваа ретро гем со вашиот омилен skinnies и патики, или фрли на booties за зимски изглед!во исто време,едноставна солидна шема,овој џемпер може да се носи сам, плетени скокач со еден пар на бели фармерки и тен слајдови за крајниот повик зимски изглед!Овој повик pullover џемпери за жени со исклучителна детали,slouchy трикотажа лесно натпревар со leggings, фармерки, панталони и здолништа.Жените Turtleneck Batwing Ракав Лабава Преголеми Буци Плетени Pullover Џемпер Скокач Блузи отвори пред sweatshirt женска облека со јакна долго cardigan жените зима женска отвори пред џемпер црна јакна со џебови cardigans со џебови дами џемпери со џебови џемпер палта жените долго топло cardigan џемпер жените женска зимска облека долго cardigan femme долг црн џемпер жените долго поврзана јакна жените зима облекуваат жените зимски фустани жените обичните жени долга црна јакна cardigan џемпер жените долга црна јакна жените долго sweatshirt жените се отвори џемпери жените поврзана џемпер долго фустани жените секојдневен долгата зимска јакна жените црна дами cardigan џемпер сплетам отворете јакна јакна femme гроздобер џемпер лабава џемпери жените batwing џемпери жените преголеми шарени џемпер боја блок џемпер жените преголеми pullover џемпер жените v џемпер црн џемпер жените преголеми turtleneck џемпер женска pullover џемпер преголеми розова џемпер женска зелен џемпер преголеми turtleneck џемпери жените долг ракав ноќ кошула, жени, бели платнени џемпер жените шарени baggy џемпер црно бели платнени џемпер долг ракав џемпер жените плетени џемпер син џемпер pullover џемпер долг ракав џемпер v џемпер жените плетени џемпери Боја : Портокал | Големина : X-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Овозможи изгледа скромна и елегантен.Лесно се заврши луксузен изглед.Можете да одговараат со фармерки, leggings, панталони и чизми да се добие чисто и модерен изглед, што ќе ви овозможи да се носат по волја на било кој повод. 100% Полиестер.Перење Настава : Машина перат, препорачуваме со перење торба, не железо, не кајгана, висат линија или сува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата