B&R Систем 2005 Аналоген Влезен Модул 3AI375.6 I/O Модул ПИ 375 3AI3756 8 Аналогни влезови 0 до 10V AI375 12 малку 3AI375 6

B&R Систем 2005 Аналоген Влезен Модул 3AI375.6 I/O Модул ПИ 375 3AI3756 8 Аналогни влезови 0 до 10V AI375 12 малку

Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76
Залиха:

B&R Систем 2005 аналоген влезен модул 3 AI375.6 I/O модул ПИ 375 3 AI3756 8 аналогни влезови 0 до 10 V AI375 12 малку 3 AI375 6. I/O модул. 8 аналогни влезови 0 до 10 V. 12-битни.Цел 1x TB170 терминал блок одделно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата