Мека Наежвам Перење Чистење со Четка за Дамки, Облека, Чевли - Нежно Чистење со Четка Удобен Зафат - Pack 2

Мека Наежвам Перење Чистење со Четка за Дамки, Облека, Чевли - Нежно Чистење со Четка Удобен Зафат - Pack 2

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Мек Материјал : Висок квалитет на перење четка за облека изработени од полипропилен материјал, меки и удобни за допир, можете да го користите за долго време.Широк Опсег на Употреба : Дамка смена четка за алишта идеален за кади, апарати за домаќинство, плочка ѕидови, countertops, чевли и перење, дневна соба, кујна, бања, и многу повеќе.Лесен за Користење : Облека перење четка за лесно да зафат и ефикасни за чистење.Четка е доволно мал за да се одржи удобно во рака.Лесен чисти со дамка scrubber.Четка за алишта лесни за чување троши нема простор.Идеална Големина : Секој перење четка е 4.5x4.1x2 инчи во големина, лесни 0.2 lbs, и многу подвижни.Пакет се Вклучени : дома чистење основна алатка доаѓа во 2 пакети.Доволно за целото семејство, пријателите, или да ги чуваат за подоцнежна употреба кога ќе misplace или треба да се користи за различни задачи.Светло, 0.2 lbs.Доаѓа во пар.Голема големина, 4.5x4.1x2 инчи.Квалитетот на материјалот, PP.Мулти-се користи Цел, За облека, долна облека, и многу повеќе.Заслужуваат Напор Перење и Чистење.Со нашите перење четка, секоја дамка на вашата облека, подот, или било која друга површина ќе се согласуваат пораз.Лесно се четка исклучи било дамка.Забавувајте се и уживајте во извонреден квалитет на овие облека за чистење со четки.Дефинитивна карактеристики.Светло, 0.2 lbs Comes во pair Great големина, 4.5x4.1x2 inches Quality материјал, PPMulti-се користи Цел, За облека, долна облека, и многу повеќе.Новост На Дизајнот.На перење четка карактеристики практичен дизајн, симпатична и шик, и новина.На миењето на рацете машина е удобен за контакт, лесен за употреба, го спасува напор, и нема да предизвика голем товар за вашите раце.Со силен стисок, тоа може да ви помогне во чистење на објекти и ефикасно и да се направи полесно чистење, фитинг добро за никого.Важат за Повеќето Површини.Карактеристики услужни влакната, на чистење четка не само што може да се применува за чистење на облека, долна облека, чевли, и така натаму, но исто така погоден за tiled ѕидови, countertops, подови, тенџере bottoms, дневни соби, кујни и бањи, и така натаму.Добар подарок за вашите семејства и пријатели.Чистење Со Четка 2 Пакет.На перење четки, изработена од високо-квалитетен материјал, издржлив и здрав за подолг период на употреба.Креативна форма дизајн е лесно да се одржи.И вие не го чувствувате уморни.Со премиум рачка, четка е удобно да се одржи, без гребење вашите раце.Чиста облека во добро расположение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата