Barleygoo Мали Миленичиња Поводник Мачка Одење 59 Инчи Лесна Контрола Лесни Маче Куче Обука Поводник со 360 степени Вртливата Клип за Мали Средни Мачки Златна Ѕвезда Месе

Barleygoo Мали Миленичиња Поводник Мачка Одење 59 Инчи Лесна Контрола Лесни Маче Куче Обука Поводник со 360 степени

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76
Залиха:

Совршена Големина : 59 инчи долго, е совршен за да донесе рамнотежа помеѓу слободата и контрола за вашето домашно милениче за време на дневни прошетки.Удобно Материјал : Направен од мала тежина и флексибилни најлон ткаенина материјал, обезбедување дополнителна издржливост и ефективна безбедно контрола додека на отворено. 360 степени Вртливата Клип : милениче поводник карактеристики солидна 360°ротирачки вртливата клип, со што се овозможува брзо и безбедно приврзаност кон јака или подигнат.Светат во Темница : ѕвездите моделот ќе минимална светат во темница по сончаат и осветлување.Можете да го најдете вашиот мачките лесно кога ќе одење во текот на ноќта или некаде нема светлина.Удобно да го Користите : Тоа се вклопува многу прилики, како што се одење, трчање, или обука, безбедно врзување на вашето домашно милениче од добивање премногу далеку, додека стави вашиот најдобар пријател доволно слобода на движење за да се истражуваат и да откријат нејзината/неговата непосредна околина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата