Shurtech Брендови Пакување Лента, 1.88X54.7Yds., 24/Пак, Јасно

Shurtech Брендови Пакување Лента, 1.88X54.7Yds., 24/Пак, Јасно

Достапно за вашата нарачка
DEN 1160.64
Залиха:

Се продаваат како 24/Пакет.Кристално јасна, висока-перформанси пакување лента ја елиминира потребата да се зголеми двојно-лента кутија шевовите, што го прави совршен за тешки-должност кутија запечатување.Специјална акрилна лепило е ув-отпорни да се намали стареењето и yellowing.Дури и леплив слој низ лента елиминира воздушни џебови.Одлични етикети за заштита и широк температура апликација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата