MJUNM 12 Ролни Транспарентен Лента Refills Ролни 3/4-Инчен x 1000 инч, 1 инч Јадро, Јасно Подарок Завиткување Мастило Рефил се Тркалаат за Канцеларија, Дома, на Училиште

MJUNM 12 Ролни Транспарентен Лента Refills Ролни 3/4-Инчен x 1000 инч, 1 инч Јадро, Јасно Подарок Завиткување Мастило

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

Боја : clear;. ♻ Широк usages : Погоден за канцеларија, дома, во училница, на подарок завиткување, DIY Занает. ♻ Пакет : 12 x Јасно Лента, Ако имате дополнителни прашања за нашата ленти, ве молиме слободно да ни e-mail, или оставете коментар во прашања и Одговори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата