ZEREAA Денот на Вљубените Кујна Душеци и Килими Тркач Сет 2 Парчиња Не се Лизга Кујна Кат Килим Тепих Затворен Отворено Кат Мат за Кујнски Мијалник,Перење Соба,Љубов Ср

ZEREAA Денот на Вљубените Кујна Душеци и Килими Тркач Сет 2 Парчиња Не се Лизга Кујна Кат Килим Тепих Затворен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1055.76
Залиха:

Денот на вљубените Килим : големината на оваа Љубов Срцето кат doormats сет мерки за прибл. 19.7"x31.5"+19.7"x63" Стилски Божиќ елемент модел е совршен за било Денот на Вљубените оркестарот.Уникатен Дизајн Област Килим : Оваа кујна кат килим тркачи поставува користите Љубов елемент на моделот со црвени цвеќиња, кои може да додадете Божиќ атмосфера и празник благослови.Вашите семејства и пријатели ќе љубовта овој Божиќ кујна килим поставен.Не се Лизга Под Тепих : празнична Денот на Вљубените килим доаѓаат со не се лизга TPR подлога, издржливи, сигурен и практични, кои го прават овој затворен патосници може да бидат ефикасни за да се избегне лизгање и гребење на подот, да ги задржи вашиот дом чиста и сува.Лесен за Одржување : кујната душеци поставите има висока густина краток куп површината, лесно да се чисти, само треба вакуум редовно.За длабоко чистење, рака мие или целосно машина за миење е во ред, не ја користите фен.Совршен Денот на Вљубените Присутни : На Денот на Вљубените пред вратата мат собата е идеално решение за миење соба кат мат, перална килим, кујна килим тепих, затворен влезот doormats, ходникот килим, бања килим, кал соба мат.Како подарок за вашиот љубовници, тоа е вреди да се купуваат!.За ставање во кујна, спална соба, дневна соба, купатило, тремот, балкон, студија на соба, перење соба, пред вратата на влезот.Кујна килими може да го привлече вниманието на гостите и додадете шарм на подот.Погодна за секој стил на домашна декорација, Европската, Медитеранската, farmhouse, Кинески, ретро.Кујна килим може да биде подарок за Денот на Независноста, Велигден, Божиќ, ноќта на Вештерките, Ден на Мајката, Housewarming, Свадба, Роденден.Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата