КООРДИНАТОР Biodegradable Куче Отпад Торба Зелено Ѓубре Торба мачка colostomy Торба милениче Отпад Торба

КООРДИНАТОР Biodegradable Куче Отпад Торба Зелено Ѓубре Торба мачка colostomy Торба милениче Отпад Торба

Достапно за вашата нарачка
DEN 1346.40
Залиха:

Куче кеси за отпадоци се направени од 100% HDPE + ЕПИ материјал.Овие измет кеси целосно ќе се деградира по 12 месеци.Лесно да се откине-овие измет кеси се многу лесно да се одвои.Breakpoint дизајн ви овозможува да се откине секоја торба без никаков напор.Течење-доказ-супер водоотпорен материјал чува вашите раце сува и далеку од мирис.Се разбира, овие измет кеси се од врвен квалитет и може да се користи за да се одржи други отпад.Измет торба е доволно голем за сите видови на кучиња и puppies.Рацете секогаш да ви бидат чисти и да помогне да се намали отпадот.Ако имате било незадоволство по добивањето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во секое време, и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Применливи раса : general Features : не-токсични, невкусна, невкусна, еколошки friendly Style : пет ѓубре торба за чистење материјали миленичиња куче торба colostomy bag Pet материјали : кучиња, мачки, кеси за отпадоци, пет кучиња, biodegradable облека.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата