JUSTYAOFENG Златна Бања Пешкир Рек Ѕид-Монтирани Бања Прибор Бања Полица

JUSTYAOFENG Златна Бања Пешкир Рек Ѕид-Монтирани Бања Прибор Бања Полица

Достапно за вашата нарачка
DEN 794.40
Залиха:

Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.Висока цврстина, не е лесно да се скрши, набитост и долг животен век.Силна носивоста, не е лесно да падне.Совршено ги красат вашата модерна туш соба, купатило, кујна.Погоден за голем број на бања и кујна дизајни.Име : Бања пешкир rack Material : SUS304 нерѓосувачки steel Color : брусен gold Length : 600 MMWall-монтирани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата