Вода Филтер Посветен Сигурен Вода Прочистувач Долг животен Век За 10 Micron Филтрација Точноста 5 Инчен Безбедно 3LPM 3

Вода Филтер Посветен Сигурен Вода Прочистувач Долг животен Век За 10 Micron Филтрација Точноста 5 Инчен Безбедно

Достапно за вашата нарачка
DEN 374.40
Залиха:

Напредни топи разнесени технологија за да може ефективно да се отстрани ' рѓа, тиња, суспендирана материја, итн.едноставен и лесен за инсталација ќе не отпадот вашето време и енергија.Со филтер точноста на 10 microns, многу е сигурен и корисни.поради транспарентен школка дизајн, тоа го прави на филтрирање ефект, очигледно, видлива.Изработени од полипропилен и pp памук, тоа е многу издржливи во употреба.Должината на овој производ е 11.2 см и ширина е 4.7 cm.Тоа може да се користи за вода допрете, туш, машина за перење бојлер и така натаму.Спецификации : Кој на транспарентен школка дизајн, неговите филтрирање ефект е, очигледно, видлива.Тоа има филтер за точноста на 10 microns, што го прави многу веродостојни и корисни.Оваа пред-филтрирање може да биде многу сигурен и корисно, бидејќи на своите филтер за точноста на 10 microns.И филтрирање ефект може да биде очигледно видливи преку транспарентен школка дизајн.Причината зошто филтрирање ефект е, очигледно, видлива е дека има транспарентен школка дизајн.Она што го прави многу сигурен и корисно е филтер за точноста на 10 microns.Карактеристики : Напредни топи разнесени технологија за да може ефективно да се отстрани ' рѓа, тиња, суспендирана материја, итн.Едноставен и лесен за инсталација ќе не отпадот вашето време и енергија.Она што го прави не отпадот вашето време и енергија е едноставен и лесен за инсталација.Причината зошто тоа да може ефективно да се отстрани ' рѓа, тиња, суспендирана материја, итн е дека има напредни топи разнесени технологија.Тоа може да се користи компатибилен со вода допрете, туш, машина за перење бојлер и така натаму.Големина : 11.2 cm x 4.7 cm/4.41" x 1.85" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Пре-филтер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата